صفحه نخست » اخبار و رویدادها » نشست صمیمانه هیأت رئیسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده کشاورزی

نشست صمیمانه هیأت رئیسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشگده کشاورزی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان، ظهر امروز سه‌شنبه مورخ دوم آذر ۱۴۰۰ در سالن شهید هنری دانشگاه جلسه نشست صمیمانه هیأت رئیسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده کشاورزی برگزار شد. در این نشست که به منظور شنیدن نظرات اساتید این دانشکده توسط هیأت رئیسه دانشگاه برگزار شد، دکتر روح‌الله صابری رئیس دانشکده کشاورزی گفت: می‌دانیم که دانشگاه در وضعیت مالی مناسبی نیست لذا ضمن تشکر از ریاست محترم دانشگاه که نگاه ویژه‌ای به اعضای هیأت علمی دانشگاه داشته‌اند و در بحث حقوق علی رغم مشکلات زیاد کار بزرگی انجام داده‌اند، اما بعضی از نیازهای این دانشکده نیاز به همراهی و همفکری بیشتر هیأت رئیسه دانشگاه دارد.

در ادامه این جلسه اساتید حاضر هرکدام نکات و نظرات خود را بیان کردند و سپس دکتر رضا رنجبرکریمی رئیس دانشگاه ضمن تشکر از اعضاء هیأت علمی و مدیران سابق این دانشگاه به اتفاق نظر اکثر آینده پژوهان در مورد بحران آینده دنیا پیرامون آب و غذا اشاره و تأکید کرد محققین بخش کشاورزی نقش اساسی در حل مشکلات فراروی دنیای آینده دارند و بر همین اساس در برنامه‌ریزی‌ها، توجه ویژه‌ای به این دانشکده استراتژیک خواهد شد.

رئیس دانشگاه ضمن تأکید بر مأموریت گرا بودن تحقیقات دانشگاهی از اساتید دانشکده کشاورزی خواست در بحث تبدیل علم به ثروت و درآمدزایی به طور جدی ورود پیدا کنند و قول داد درآمدی که دانشکده‌ها از این مسیر حاصل کنند در جهت ارتقاء همان دانشکده هزینه خواهد شد.

در پایان ریاست دانشگاه ابراز امیدواری کرد که تعدادی از پروژه‌های عمرانی مورد نیاز دانشگاه از محل سفر هیأت دولت به استان کرمان مصوب و تأمین اعتبار گردد.