صفحه نخست » اخبار و رویدادها » انتخاب شرکت فناور دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به عنوان واحد نمونه و برتر صنعتی استان کرمان

انتخاب شرکت فناور دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به عنوان واحد نمونه و برتر صنعتی استان کرمان

شرکت کیاسم کارمانیا از شرکت های دانش بنیان فناور دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به عنوان واحد نمونه و برتر صنعتی استان کرمان انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، دکتر علی علیزاده عضو هیات علمی گروه گیاهپزشکی و مدیر عامل شرکت کیاسم کارمانیا از شرکت های دانش بنیان فناور دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: شرکت کیاسم کارمانیا در زمینه تولید نهاده های کشاورزی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان که تعداد بیش از پنجاه نفر در این شرکت در بخش های مختلف مشغول به فعالیت هستند و کمیته تحقیق توسعه این شرکت شامل ده نفر از افرادی که دارای تحصیلات تکمیلی دانشگاهی هستند تشکیل شده است. 
وی افزود: در هفته صنعت و معدن این شرکت از بین حدود ۲۵۰۰ شرکت در استان کرمان در بخش تحقیق، توسعه و فناوری به عنوان واحد نمونه و برتر صنعتی انتخاب شد.
دکتر علیزاده با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته هم این شرکت برگزیده جشنواره های مختلف صنعتی و فناوری شده بوده است گفت: این شرکت همچنین به عنوان برگزیده ارتباط صنعت و دانشگاه هم انتخاب شده است.
وی بیان داشت: در همایش بزرگداشت روز صنعت و معدن محصولات این شرکت با برند سیترال و گمار در بازار عرضه می‌شود و در بین محصولات تولیدی که بالغ بر پنجاه قلم است ترکیبات سولفار و نانوافتکش ابامکتین در فرایند دانش بنیانی قرار دارد.

روابط عمومی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان