صفحه نخست » اطلاعیه‌ها » ارتقا سه عضو هیأت علمی دانشکده

رتقاء سه نفر از اعضای هیئت علمی دانشکده


دومین جلسه از دور پنجم هیئت ممیزه دانشگاه ولی‌عصر(عج) با حضور رئیس دانشگاه و معاونین آموزشی و پژوهشی (اعضای حقوقی) و منتخبین اعضای هیئت‌علمی دانشگاه در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۸برگزار شد در این جلسه به بررسی سه پرونده ارتقاء مرتبه اعضای هیئت‌علمی دانشکده کشاورزی پرداخته شد.
جناب آقای دکتر آرمان آذری موفق به دریافت رأی هیئت برای ارتقا به مرتبه دانشیاری گردیدند. همچنین جناب آقای دکتر روح اله صابری برای ارتقا به مرتبه استادی حائز دریافت رأی مثبت از هیئت شدند. همچنین سرکار خانم اکرم سیفی موفق به دریافت رأی هیئت برای ارتقا به مرتبه دانشیاری گردیدند.
این موفقیت بزرگ را به این سه بزرگوار و جامعه دانشگاه ولی‌عصر(عج) تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم.


اولین پرونده ارتقا مربوط به همکار گرامی جناب آقای دکتر آرمان آذری برای ارتقا به مرتبه دانشیاری بود که موفق به دریافت رأی لازم جهت ارتقا گردیدند. آقای دکتر آذری متولد ۱۳۵۵ از سال ۱۳۸۳ به‌عنوان عضو هیئت‌علمی در دانشکده کشاورزی مشغول به خدمت شدند و در سال ۱۳۹۰ با اخذ مدرک دکترا از دانشگاه تربیت مدرس تهران به مرتبه استادیاری ارتقا یافتند. با توجه به توانمندی‌ها و فعالیت‌های ایشان، بارأی قاطع آرا موفق به کسب مرتبه دانشیاری گردیدند.


پرونده ارتقا به دانشیاری خانم دکتر اکرم سیفی نیز موردبررسی قرار گرفت. خانم دکتر سیفی متولد ۱۳۶۵ در سال ۱۳۹۳ دوره دکترای خود را در تخصص مهندسی آب/ آبیاری و زهکشی از دانشگاه تربیت مدرس تهران به اتمام رسانده و به‌عنوان عضو هیئت‌علمی در دانشکده کشاورزی مشغول به فعالیت گردیدند. با توجه به توانمندی‌ها و فعالیت‌های ایشان، بارأی قاطع آرا موفق به کسب مرتبه دانشیاری گردیدند.

پرونده ارتقا به استادی جناب آقای دکتر روح اله صابری نیز موردبررسی قرار گرفت که موفق به دریافت رأی لازم جهت ارتقا گردیدند. آقای دکتر صابری متولد ۱۳۵۸ از سال ۱۳۸۸ به‌عنوان عضو هیئت‌علمی در دانشکده کشاورزی مشغول به خدمت شدند و در سال ۱۳۸۸ با اخذ مدرک دکترا از دانشگاه تهران به مرتبه استادیاری ارتقا یافتند و در سال ۱۳۹۴ موفق به کسب مرتبه دانشیاری گردیدند.
از خداوند متعال برای هر سه بزرگوار موفقیت روزافزون همراه با سلامتی و شادی را مسئلت داریم.